Nowy wizerunek

STYLIZACJA KOBIECA   /   STYLIZACJA MĘSKA

 

Zmieniasz stanowisko pracy, będziesz zarządzać zespołem, chcesz zmienić swój image? Będziesz występować przed kamerą lub publicznością? A może po prostu potrzebujesz zmiany w życiu?

Zastanówcie się na ile obszarów życia, nasz wygląd, nasz wizerunek ma wpływ?  Prawie na każdy, nawet na poczucie własnej wartości…

Pomożemy Ci stworzyć nowy wizerunek, odpowiedni do miejsca jakie zajmujesz w życiu prywatnym i zawodowym a jednocześnie pasujący do Twojego charakteru.

 

Przegląd szafy Stajesz przed szafą i opadają ci ręce, nie masz co na siebie włożyć?

Wspólny przegląd szafy z profesjonalną stylistką, ma na celu wybranie rzeczy, które są modne, pasują do Ciebie, przydadzą się na różne okoliczności.

Nauczymy Cię jak tworzyć zestawy, korzystać z klasyki i z mody.

 

Zakupy ze stylistą Ile razy zakupione ubranie nigdy się nie przydało?

Na zakupach z Personal Shopper skomponujesz swoją szafę tak, aby nie sprawiała Ci już nigdy kłopotu. Gotowe zestawy ułatwią Ci codzienność a szczególne okazje nie będą już powodowały zawrotu głowy.

 

Fryzura dla mnie Od lat ta sama fryzura, którą chętnie byś zmienił/a, ale nie masz koncepcji i odwagi?

Wspólnie ze stylistą fryzur ustalimy co do Ciebie pasuje, w czym będziesz wyglądać dobrze. Fryzurę dobierzemy odpowiednio do Twojej urody, kształtu twarzy oraz stylu życiu. Świetne strzyżenie i koloryzacja potrafią odmienić życie.

 

Savoir vivre i mowa ciała Spotkanie towarzyskie czy biznesowe czasem przynosi sytuację, która wprawia Cię w zakłopotanie?

To jak się poruszasz, jak siadasz, jak gestykulujesz mówi bardzo dużo o Tobie. To do kogo pierwsza/y wyciągasz rękę na powitanie i jak zachowujesz się przy stole, świadczy o Twojej kulturze. Nauczymy Cię zasad, które ułatwią Twoje życie.

 

Analiza kolorystyczna i sylwetki Jakie wzory i kolory są odpowiednie dla Twojego typu urody i dla Twojej sylwetki?

Dowiesz się jakim jesteś typem kolorystycznym, czy pasują do Ciebie kolory ciepłe czy chłodne. Znajdziesz mocne strony swojej sylwetki, nauczysz się eksponować atuty i ukrywać ewentualne niedoskonałości.

 

Nauka makijażu codziennego ( dla Pań ) Nie korzystasz z makijażu, bo nigdy nie wychodził Ci dobrze lub gdy go zrobiłaś czułaś jakbyś nie była sobą?

Jak podkreślić urodę, wyglądać świeżo i ładnie. Jak dbać o cerę. Praktyczne zajęcia uczące makijażu i pielęgnacji krok po kroku.