Wyjazdy integracyjne

 

Chcesz wynagrodzić swoich pracowników, docenić ich i zmotywować? Wyjazd integracyjny na pewno temu posłuży. Po powrocie możesz liczyć na jeszcze większe zaangażowanie i wydajność.

Miejsca wyjazdów integracyjnych i ilość dni do ustalenia. Przedstawimy indywidualne propozycje w zależności od Twoich potrzeb.

 

Przykładowa propozycja aktywności:

Gongi Terapia dźwiękowa przy użyciu mis tybetańskich, dzięki której osiągamy relaks, odprężenie oraz uaktywnienie pracy mózgu. Fizycy kwantowi odkryli częstotliwość fal dźwiękowych, jakie emitują gongi. Przenikają one w nasze ciało, pomiędzy atomy i powodują rozluźnienie napięcia emocjonalnego i mięśniowego.

Osoba biorąca udział w koncercie, oderwie się od codzienności, oczyści umysł, odsunie stres, co sprawi, że wróci do pracy wypoczęta z otwartym umysłem. To ciekawe doświadczenie nawet dla sceptyków.

 

Joga ponieważ bardzo mało czasu poświęcamy na ruch fizyczny, ciągła praca za biurkiem, jazda samochodem, a w domu kanapa przed telewizorem sprawia, że wyczerpujący, mocny trening nie jest wskazany bez przygotowania. Dlatego joga jest najlepszym rozwiązaniem. Bezpieczne ćwiczenia, dotlenienie mózgu, delikatny ruch dla stawów, mięśni i kręgosłupa.

W tych zajęciach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, sprawność fizyczną, budowę ciała. Odprężą, rozluźnią napięcia mięśniowe, a powrót do pracy będzie przyjemny.

 

Wykłady w zależności od potrzeb firmy zapraszani są specjaliści, coache, psychologowie, mentorzy, którzy prowadzą wykład, którego celem jest dostarczenie pracownikom motywacji, wiedzy i umiejętności.

Kształcenie, szkolenie pracownika nie jest wydatkiem lecz inwestycją. Pracownik tworzy wizerunek firmy. Wszystkim właścicielom, osobom zarządzającym, zależy by był on jak najlepszy, dlatego warto przekazywać wiedzę i rozwijać umiejętności osób, od których często zależy prosperity firmy.

 

Gry i zabawy integracyjne Pobudzenie wyobraźni, nawiązywanie relacji, nauka pracy w zespole, umiejętność zarządzania grupą i przydzielania jej zadań.

Na podstawie zachowań pracownika, można ocenić jego kwalifikacje na dane stanowisko, przydatność do wytyczonych mu zadań i celów, odkryć jego predyspozycje, co sprawi, że prawidłowo zostanie wykorzystany potencjał ludzki.

 

Zajęcia taneczne To propozycja dla Pań i Panów. W rytmie muzyki latynoamerykańskiej  instruktorka tańca porwie do zabawy i nauczy podstawowych kroków salsy, samby czy rumby.

Po wymagającej, pełnej wyzwań pracy, to doskonałe rozluźnienie, integracja, świetna zabawa, która sprawia dużo radości i pozwala na odrobinę szaleństwa.