O nas

Karina Wojciechowska

Ekspertka zasad savoir vivre, dyplomacji, stylizacji, dobrego wizerunku. W 1991 roku otrzymała tytuł Miss Polonia, a w 1992 Miss Planet, czyli główny tytuł  w międzynarodowym konkursie.

Z tego fragmentu życia wyniosła bardzo bogate doświadczenie oparte na reprezentowaniu Polski na międzynarodowych spotkaniach dyplomatycznych, biznesowych oraz w konkursach piękności. Brała udział w światowych pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Udzieliła setek wywiadów. Przeszła szkolenia z zasad savoir-vivre, dyplomacji, stylizacji, makijażu, zachowania scenicznego, występów, przemówień przed publicznością i kamerą.

Swoje doświadczenie zawodowe opiera głównie na pracy w obszarze marketingu, reklamy, mediów i zarządzania. Zawsze pracowała na stanowiskach menadżerskich i zarządzających. Organizowała imprezy o charakterze masowym. Prowadziła własny Klub Golfowy. Była managerem w hotelu międzynarodowej sieci.  Aktualnie jest dyrektorem zarządzającym w przedsiębiorstwie motoryzacyjnym i prowadzi własną firmę szkoleniową. Jest również ambasadorką ekskluzywnej marki kosmetycznej.

Od 24 lat, nieprzerwanie, bierze udział w akcjach charytatywnych. Pomaga osobom potrzebującym. Opiekuje się dziećmi, które opuszczają domy dziecka, pomaga im w rozpoczęciu nowego życia. Jest Prezesem Fundacji Amis, która pomaga osobom dotkniętym poważnymi, trudno uleczalnymi schorzeniami.

Jest autorką książki wydanej w 2012 roku pod tytułem „Niebo usłane grzechami”. Jako pierwsza i jedyna Miss Polonia, opowiedziała w formie współczesnej powieści realistycznej o prawdziwej stronie bycia najpiękniejszą Polką.

Martyna Wojciechowska-Nakdali

Absolwentka University of Westminster w Londynie na kierunku International Business with Marketing.

Modelka w międzynarodowej agencji Magteam Model Management Warsaw – New York, Apple Model Management Bangkok, JaStar Model Shanghai oraz Model Management Guangzhou China.

Była zawodniczka Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Golfa.  W 1-szym Łódzkim Klubie Golfowym zajmowała się marketingiem i organizacją imprez firmowych.

Pracowała w międzynarodowej korporacji prowadząc negocjacje, transakcje i finalizowanie kontraktów handlowych.

Swoje bogate doświadczenie związane z modelingiem przeniosła na obszar szkoleń kierowanych do osób chcących zmienić swój wizerunek, mężczyzn i kobiet.

Trener Wizerunku i Personal Shopper to jej pasje, które wykorzystuje w obszarze prywatnym i biznesowym. Przygotowuje osoby do podjęcia pracy w firmach wymagających posługiwania się językiem angielskim.