Nowy wizerunek

STYLIZACJA KOBIECA   /   STYLIZACJA MĘSKA

 

Zastanówcie się na ile obszarów życia, nasz wygląd, nasz wizerunek ma wpływ?  Prawie na każdy, nawet na poczucie własnej wartości…

Pomożemy Ci stworzyć nowy wizerunek, odpowiedni do miejsca jakie zajmujesz w życiu prywatnym i zawodowym a jednocześnie pasujący do Twojego charakteru.

 

Przegląd szafy Stajesz przed szafą i opadają ci ręce, nie masz co na siebie włożyć?

Wspólny przegląd szafy z profesjonalną stylistką, ma na celu wybranie rzeczy, które są modne, pasują do Ciebie, przydadzą się na różne okoliczności.

Nauczymy Cię jak tworzyć zestawy, korzystać z klasyki i z mody.

 

Zakupy ze stylistą Ile razy zakupione ubranie nigdy się nie przydało?

Na zakupach z Personal Shopper skomponujesz swoją szafę tak, aby nie sprawiała Ci już nigdy kłopotu. Gotowe zestawy ułatwią Ci codzienność a szczególne okazje nie będą już powodowały zawrotu głowy.

 

Fryzura dla mnie Od lat ta sama fryzura, którą chętnie byś zmienił/a, ale nie masz koncepcji i odwagi?

Wspólnie ze stylistą fryzur ustalimy co do Ciebie pasuje, w czym będziesz wyglądać dobrze. Fryzurę dobierzemy odpowiednio do Twojej urody, kształtu twarzy oraz stylu życiu. Świetne strzyżenie i koloryzacja potrafią odmienić życie.

 

Savoir vivre i mowa ciała Spotkanie towarzyskie czy biznesowe czasem przynosi sytuację, która wprawia Cię w zakłopotanie?

To jak się poruszasz, jak siadasz, jak gestykulujesz mówi bardzo dużo o Tobie. To do kogo pierwsza/y wyciągasz rękę na powitanie i jak zachowujesz się przy stole, świadczy o Twojej kulturze. Nauczymy Cię zasad, które ułatwią Twoje życie.

 

Analiza kolorystyczna i sylwetki Jakie wzory i kolory są odpowiednie dla Twojego typu urody i dla Twojej sylwetki?

Dowiesz się jakim jesteś typem kolorystycznym, czy pasują do Ciebie kolory ciepłe czy chłodne. Znajdziesz mocne strony swojej sylwetki, nauczysz się eksponować atuty i ukrywać ewentualne niedoskonałości.

 

Nauka makijażu codziennego ( dla Pań ) Nie korzystasz z makijażu, bo nigdy nie wychodził Ci dobrze lub gdy go zrobiłaś czułaś jakbyś nie była sobą?

Jak podkreślić urodę, wyglądać świeżo i ładnie. Jak dbać o cerę. Praktyczne zajęcia uczące makijażu i pielęgnacji krok po kroku.